Wybory prezydenckie 2015


Wybory prezydenckie na podstawie decyzji marszałka Sejmu Radosława Sikorskiego odbędą się: I tura 10 maja 2015, zaś ewentualna II tura nastąpi dwa tygodnie później – 24 maja 2015Wyniki II tury wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - 24 maja 2015r.


Wyniki I tury wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015Obwieszczenie Wójta Gminy Zaręby Kościelne z dnia 12 maja 2015 roku o numerach oraz granicach stałych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 24 maja 2015 r. PobierzInformacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów do składów osobowych obwodowych komisji wyborczych powoływanych na terenie Gminy Zaręby Kościelne w wyborach. PobierzObwieszczenie Wójta Gminy Zaręby Kościelne z dnia 1 kwietnia 2015 roku o numerach oraz granicach stałych obwodów głosowania, wyznaczonych siedzibach obwodowych komisji wyborczych, lokalach obwodowych komisji dostosowanych do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, możliwości głosowania korespondencyjnego i przez pełnomocnika w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.PobierzOgłoszenie Wójta Gminy Zaręby Kościelne z dnia 5.03.2015r. w sprawie wykazu miejsc na terenie gminy przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów.
PobierzInformacja z 4 lutego 2015r. o warunkach udziału w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju, w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 10 maja 2015 r.
PobierzWyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 stycznia 2015 r. dotyczące udziału w pracach obwodowych komisji wyborczych.
PobierzWięcej informacji na stronie Państwowej Komisji Wyborczej.